Výsledková listina 2020 – 38. ročník

Papírový muž/žena - nejstarší pražský triatlon

Číslo Jméno Čas Pořadí
47 Petratur Radim 0:54:04 1.
72 Kahánek Stanislav 0:54:54 2.
12 Stavař Zbyněk 0:55:55 3.
62 Polák Petr 0:58:14 4.
15 Štvrtňa Radim 0:58:22 5.
2 Kolanda Jan 0:59:00 6.
25 Mlích Jiří 0:59:42 7.
79 Šindelář Petr 1:00:56 8.
44 Fiala Marek 1:03:51 9.
23 Měřička Jiří 1:04:00 10. – 11.
54 Tomsová Lucie 1:04:00 10. – 11.
3 Pozníček Josef 1:04:29 12.
1 Sváta Zdeněk 1:05:22 13.
40 Hovorka Martin 1:06:02 14.
24 Puchalský Jakub 1:07:22 15.
4 Svoboda Martin 1:07:29 16.
35 Dolný Martin 1:10:38 17.
56 Fahrner Pavel 1:10:39 18.
57 Knošková Jitka 1:10:46 19.
6 Beranová Rozálie 1:11:21 20.
49 Jiroš Pavel 1:11:24 21.
27 Ženíšek Petr 1:11:32 22.
31 Alvarez David 1:12:06 23. – 24.
43 Syrovátka Čeněk 1:12:06 23. – 24.
14 Polívková Jitka 1:12:17 25.
13 Polívka Jan 1:12:21 26.
41 Holeček Jan 1:12:31 27.
34 Jüngerová Kristýna 1:12:58 28.
50 Ždanov Anton 1:13:10 29.
32 Váňa Martin 1:14:38 30.
26 Kopáč Jakub 1:15:05 31.
75 Klofáč Michal 1:15:28 32.
5 Havrda Lukáš 1:16:21 33.
33 Koudelka Pavel 1:16:29 34.
37 Pávek Václav 1:16:35 35.
60 Kašík Josef 1:16:40 36.
71 Novák Vitězslav 1:16:46 37.
61 Jarošová Ingrid 1:17:33 38.
55 Ondráčková Vanda 1:17:42 39.
19 Richtar Jan 1:17:47 40.
18 Trojánek Tomáš 1:18:14 41.
11 Štvrtňa Petr 1:18:17 42.
73 Klofáčová Hana 1:20:20 43.
7 Werner Petr 1:20:26 44.
28 Endlicher Martin 1:20:36 45.
58 Jeníková Petra 1:22:21 46.
70 Rýdl Tomáš 1:26:23 47.
73 Šimon Miloš 1:27:16 48.
63 Havlík Václav 1:28:00 49.
66 Peškar Petr 1:29:54 50.
46 Juránková Vendy 1:29:58 51.
52 Čermáková Petra 1:30:12 52.
45 Juránková Gábina 1:30:31 53.
42 Bergmann Barbora 1:30:46 54.
51 Málková  Ilona 1:31:29 55.
65 Chyba Radan 1:32:06 56.
22 Šmíd Petr 1:32:13 57.
21 Svátek Dan 1:32:42 58.
20 Šimůnek Jakub 1:32:44 59.
64 Fatka František 1:33:32 60.
80 Šindelářová Kateřina 1:33:43 61.
30 Konečná Petra 1:33:54 62.
53 Šrámek Martin 1:35:15 63.
17 Tallová Daniela 1:37:47 64.
59 Urban Radek 1:39:12 65.
48 Petraturová Hana 1:42:25 66.
69 Veniger Jan 1:42:34 67.
68 Lehečka Stanislav 1:42:50 68.
67 Lehečka Josef 1:44:31 69.
8 Vyšínská Eliška 1:45:08 70.
29 Konečný Marek 1:45:42 71.
10 Kobilák Jiří 1:48:09 72.
9 Tomešová Pavlína 1:49:39 73.
76 Jančařík Tomáš 1:54:22 74.
39 Kosňanský Samuel 1:58:35 75.
38 Kosňanský Daniel 1:58:42 76.
78 Obdržálek Theo ml. 2:15:43 77.
77 Obdržálek Michal 2:15:50 78.

 

Vítězové losování ze všech závodníků postavených na start

Papírový muž Havrda Lukáš
Papírová žena Jüngerová Kristýna

 

 

  • *korekce časů v neděli 20. září 2020
    • závodník č. 12 (Stavař Zbyněk) – původní čas 0:58:39, konfirmovaný čas 0:55:55, závodník se přesouvá na 3. pořadí (z 5.)
    • v důsledku čehož
      • č. 62 (Polák Petr) se přesouvá na 4. pořadí (ze 3.)
      • č. 15 (Štvrtňa Radim) se přesouvá na 5. pořadí (ze 4.)