Výsledková listina 2018 – 36. ročník

Papírový muž/žena - nejstarší pražský triatlon

VÝSLEDKOVÁ LISTINA KATEGORIE JEDNOTLIVCŮ
ČísloJménoČasPořadí
1Neuman Martin0:53:571.
101Plachý Zdeněk0:56:582.
92Steiner David0:57:143. – 4.
93Glajch Martin0:57:143. – 4.
118Okluský Mirek0:57:465.
29Otáhal Jaroslav0:58:516.
121Šindelář Petr0:59:207.
115Štvrtňa Radim0:59:448.
39Vůjtek Karel1:00:169.
109Migdau Jan1:00:5910.
60Běžel Jakub1:01:3411.
117Freund Vráťa1:01:4312.
66Richterová Nikol1:04:0113. – 14.
112Přibyl Michal1:04:0113. – 14.
64Pleskanka Tomáš1:04:0815.
22Krijt Matyáš1:04:2516.
102Holub Jaroslav1:04:4717.
52Klapka Miroslav1:04:5318.
53Klapka Tomáš1:05:2919.
15Pozníček Josef1:05:3620. – 21.
110Farner Pavel1:05:3620. – 21.
106Pála Roman1:07:0522.
46Jeřábek Ivo1:07:1823.
18Lištinský Roman1:07:2624.
7Pecha Karel1:07:3025.
43Svoboda Martin1:09:1026.
44Měřička Jiří1:09:2827.
88Hradečný Aleš1:10:1828.
94Moučka Jaroslav1:10:5629.
21Sobotka Lukáš1:10:5830.
5Neumanová Blanka1:11:2931. – 32.
113Matuška Bohuslav1:11:2931. – 32.
51Polák Filip1:11:3333. – 35.
68Rejthar Jiří1:11:3333. – 35.
97Malý Jaroslav1:11:3333. – 35.
16Havrda Lukáš1:12:2436.
19Ženíšek Petr1:13:1437. – 38.
103Křížková Adéla1:13:1437. – 38.
65Koubek Michal1:13:2239.
85Kaválek Pavel1:13:2340.
119Chyba Jan1:13:4241.
11Klapková Dominika1:13:5142.
105Krupička Jirka1:14:0643.
27Krákora Jan1:14:1144.
120Šindelářová Jana1:14:4845.
56Hafner Jakub1:15:0146.
84Havlík Václav ml.1:15:1447.
30Eisner Philip1:15:2048.
20Endlicher Martin1:15:5849.
42Jacjuk Jaroslav1:16:1250.
79Kupka Tomáš1:16:2151.
58Pavlík Petr1:16:3352.
45Serbus Ivan1:17:1053.
86Rybka Jakub1:17:1854.
6Klouda Rosťa1:17:4355.
114Hrubá Eliška1:17:5356.
111Hurt Josef1:18:4557.
78Klofáč Michal1:18:4858.
83Havlík Václav st.1:19:3059.
12Beranová Rozalie1:19:4460.
116Grecová Anna1:20:0361.
38Tomsová Lucie1:20:1962.
95Schönfelder Daniel1:21:0763.
8Benko Miroslav1:21:3564. – 65.
77Hrášková Anička1:21:3564. – 65.
50Procházková Irena1:21:4466.
107Rychnovský Vlastimil1:22:4467.
75Ondrová Ellen1:23:5968.
76Martinec Jakub1:24:0469.
63Chyba Radan1:24:1970.
28Pecháček Roman1:24:2071.
80Netrefa Jiří1:24:2372.
31Sedláček Radek1:24:3873.
81Šimon Miloš1:24:3974.
61Turický Ladislav1:25:1375.
37Dzesatnik David1:25:5476.
33Kvasnička Martin1:26:0777.
87Holodniok Martin1:27:3878.
10Bada Václav1:28:0279.
34Horová Gabriela1:28:1780.
13Erben Daniel1:28:3981.
89Marková Lucie1:29:4682.
99Fojtů Anežka1:30:3283.
48Vostřák Stanislav1:30:3784.
100Fojtů Veronika1:30:5085.
17Moučková Michala1:31:1186.
90Marek Matěj1:31:4487. – 88.
91Marková Jana1:31:4487. – 88.
62Turický Lukáš1:32:4389. – 90.
104Deiml Petr1:32:4389. – 90.
49Škopová Bára1:33:1091.
98Svoboda Karel1:34:2692.
59Charvát Jaromír1:36:3393.
14Horáková Petra1:36:4194.
4Šafránek Jakub1:36:5295.
108Sedláček Daniel1:37:5996.
96Schidlack Tim1:38:0197.
57Pavlíková Iva1:38:1498.
67Málková Ilona1:38:4299.
9Černovická Vendula1:39:07100.
3Juránek Matěj1:39:20101.
23Janouš Vítek1:39:47102.
41Pecha Jiří1:40:57103.
54Houžvicová Aneta1:41:29104.
55Houžvic Josef1:41:30105.
24Čovban Stanislav1:41:50106.
69Jančařík Tomáš1:42:50107.
47Veniger Jan1:43:07108.
32Kvasničková Agáta1:43:12109.
40Pechová Klára1:43:24110.
35Bednáriková Michaela1:46:00111.
82Rajmon Michal1:46:17112.
36Pecko Pavlína1:49:18113.
71Koudelková Zuzana1:50:49114. – 115.
73Koudelková Eliška1:50:49114. – 115.
74Koudelková Verča1:53:15116.
25Dvořáková Hana1:53:35117.
72Koudelková Bára2:08:17118.
122Obdržálková Lenka2:17:43119.
123Obdržálek Theo2:24:00120. – 122.
124Obdržálek Michal2:24:00120. – 122.
70Koudelka Petr2:24:00120. – 122.
26Časar Martinnedojel123.
VÝSLEDKOVÁ LISTINA KATEGORIE ŠTAFET
ČísloJménoČasPořadí
2JAKO TEAM1:19:301.