Propozice závodu 2022

Papírový muž/žena - nejstarší pražský triatlon

  BUĎTE MEZI PRVNÍMI PŘI OHLÁŠENÍ
  TERMÍNU ZÁVODU PRO ROK 2023

   

  Papíráku zdar! 🏆

  Jubilejní 40. ročník nejstaršího pražského triatlonu je za námi. Všem 125 závodnicím a závodníkům, kteří se letos postavili na start a prožili to s námi, srdečně děkujeme! ❤️

  Gratulujeme k Vašim výkonům, jste úžasní. Bez Vás by Papírák prostě nebyl Papírákem. 👏

  Na našem webu naleznete fotky ze závodu 📷 a výsledkovou listinu 📜. Máte-li vlastní fotodokumentaci, o kterou se chcete s ostatními podělit, budeme rádi, když nám ji zašlete a my ji zveřejníme.

  Pokud jste nemohli být na vyhlášení a chcete svůj diplom, napište nám na e-mail [email protected].

  Rádi bychom znali Váš názor na letošní 40. ročník Papíráka, abychom pro Vás mohli závod do příštího roku vylepšit. Prosíme, napište nám anonymní zpětnou vazbu na www.papirovymuz.cz/dotaznik2022. 📝

  Ještě jednou děkujeme a těšíme se zase za rok! 🤩

   


   

  Papíráku zdar!

  S radostí oznamujeme, že nám byla schválena rezervace bazénu, takže můžeme potvrdit, že

  v sobotu 14. května 2022 v 9:00
  odstartuje u restaurace ABC jubilejní 40. ročník
  nejstaršího pražského triatlonu
  Papírový muž/žena 2022!

  Cílem je v časovém limitu 2 hodiny a 24 minut
  🏃‍♂️ uběhnout 4 200 metrů,
  🚴 ujet na kole 18 kilometrů
  🏊 a uplavat v bazénu 400 metrů.

  Papírák je nejspravedlivější závod na světě, protože vítěz a vítězka se losují. Takže se může zúčastnit opravdu každý, na zdatnost, věk či pohlaví nehledě. Pokud se ale na některou z disciplín skutečně necítíte, složte tým a závoďte jako štafeta!

  Váš velký zájem o letošní jubilejní 40. ročník nás tak těší, že jsme se rozhodli navýšit limit závodníků na 2️⃣0️⃣0️⃣. Tak se neváhejte přihlásit, startovních čísel pro Vás budeme mít dost! ✨

  Ještě stále máte možnost získat startovné 💵 na poslední chvíli. Přijďte před závodem v sobotu 14. května od 7:30 do 8:30 na prezenci (ul. Za Mlýnem 1774/12, 147 00 Praha 4-Braník na místě startu) a získejte startovné za 400 Kč.

  Více informací najdete níže na tomto webu nebo na facebookové stránce www.facebook.com/papirovymuz. Pokud jste tu noví, můžete si prohlédnout fotky z minulého ročníku anebo se mrknout na výsledkovou listinu.

  Pokud máte dotazy, napište nám na e-mail [email protected] nebo zavolejte na 603 147 653 (Radan) či 732 462 422 (Ewča).

  Těšíme se na Vás! 👋

   

  Průběh závodu a trasa zde

   

  🎬 Reportáž České televize

  Podívejte se na nejstarší pražský triatlon z perspektivy reportérů a samotných závodníků.

   

  Sledujte událost na Facebooku

   

  PLATBA

  Pro velký zájem jsme navýšili limit závodníků na 2️⃣0️⃣0️⃣. Tak se neváhejte přihlásit, startovních čísel pro Vás budeme mít dost! ✨ Registraci na závod provedete jednoduše zaplacením startovného. Možností je hned několik:

   • 350 Kč do 11. 5. 2022 na b. ú. 2106084678/2700 s VS 14052022
    (zpráva pro příjemce „PAPÍRÁK + CELÉ JMÉNO ZÁVODNÍKA“; datum je přijetí, nikoli odeslání!)
   • 350 Kč do 11. 5. 2022 zakoupením dárkového voucheru (napište nám na e-mail [email protected], na všem se domluvíme)
   • 350 Kč při předregistraci v pátek 13. 5. 2022 od 16:00 do 19:00 v Restauraci ABC (adresa Za Mlýnem 1774/12, 147 00 Praha 4-Braník, rovnou dostanete startovní číslo)
   • 400 Kč na místě v sobotu 14. 5. 2022 od 7:30 do 8:30 – přijďte co nejdříve! (adresa Za Mlýnem 1774/12, 147 00 Praha 4-Braník)

  STARTOVNÍ ČÍSLO

  Závodní obálka obsahuje

   • startovní číslo na záda (včetně spínacích špendlíků),
   • startovní číslo na řidítka na kolo (včetně utahovacích pásků) a
   • kartičku na oběd

  a můžete si ji vyzvednout

   • den před závodem v pátek 13. 5. 2022 od 16:00 do 19:00 v Restauraci ABC
   • v den závodu v sobotu 14. 5. 2022 od 7:30 do 8:30 v Restauraci ABC.

  Start závodu je v 9:00, prosíme, přijďte na prezenci včas (7:30 – 8:30)!

  Start závodu, ranní prezence i páteční předregistrace se uskuteční na adrese Za Mlýnem 1774/12, 147 00 Praha 4-Braník.

  Číslo si lze v těchto dnech vyzvednout při jakémkoliv zvoleném způsobu platby, nezáleží, zda platbu provedete spolu s vyzvednutím obálky anebo jste uhradili startovné již dříve (na účet či ve výčepu).

  Startovní obálku můžete vyzvednout i za svého kamaráda/kamarádku, ten/ta se však musí v sobotu podepsat na startovní listinu.

  RANNÍ PREZENCE

  Ranní prezence v sobotu 14. 5. 2022 od 7:30 do 8:30 v ul. Za Mlýnem 1774/12, 147 00 Praha 4-Braník je povinná pro všechny účastníky. Závodníkům s již vyzvednutou obálkou pouze napíšeme startovní číslo na čelo (pro účely plavání v bazénu), stačí když dorazíte v 8:45.

  Pokud jste si nevyzvednuli obálku v pátek, dohledáme vaši platbu v systému, případně zaplatíte startovné na místě, a následně vám vydáme startovní obálku, napíšeme číslo na čelo a vyplníte startovní listinu spolu s podpisem.

  Na místě startu si můžete např. svůj batoh umístit na náš vlek za auto a věci Vám převezeme k Plaveckému stadionu Podolí. Batohy nijak neoznačujeme, musíte si svůj poznat nebo označit.

  BĚH

  Start závodu je u Restaurace ABC a začíná se během, který sestává z následujícího okruhu. Nejprve se běží po silnici okolo restaurace, následně přes Kunratický potok a doprava po ulici Za Mlýnem. Oběhne se kolečko na konci slepé ulice a zase zpět ke startu. Takto 3×. Běží se 4 200 metrů.

  JÍZDA NA KOLE

  Po doběhnutí nasednete na kolo a jedete další okruh, tentokrát 2×. Ze startu, odkud začínal běh, se jede opět na ulici Za Mlýnem, ale dle zvolené varianty pokračujete buď po silnici anebo cyklostezce vždy do Podolí a do Hodkoviček (Braník – Podolí – Hodkovičky – Podolí – Hodkovičky – Podolí bazén). Jede se 18 kilometrů.

  TRASA

  Volbu cyklotrasy necháme na vás. Pamatujte ale, že jedete na vlastní nebezpečí, je tedy třeba dodržovat dopravní předpisy a neohrožovat sebe ani okolí. Obě trasy si můžete projít na následujících odkazech (pro detailní popis trasy klikněte v mapě vlevo na danou disciplínu):

   1. varianta pro závodníky – https://papirovymuz.cz/trasa
   2. varianta pro turisty – https://papirovymuz.cz/trasacyklo
    

   

  PLAVÁNÍ V BAZÉNU

  Ke splnění poslední disciplíny se dostanete otevřenou branou plaveckého bazénu – tady nechte kolo (hlídání je zajištěno) a běžte se osprchovat (podmínka vedení stadionu). Plave se ve venkovním 50m bazénu (nejblíž k tobogánu). Před skokem do vody nahlaste u zvolené dráhy své číslo. Nepodplouvejte dráhy, uplavte všech 8 bazénů tam, kde jste začali. Po absolvování, tedy po doplavání všech 8 bazénů, nahlaste své startovní číslo s dovětkem „konec“ (např. „523 konec“) členovi našeho týmu, který je u vaší dráhy, abychom vám mohli změřit konečný čas a tím jste v cíli závodu! Plave se 400 metrů.

  Podrobně: V závěru cyklistické části dojedete k Plaveckému stadionu Podolí. Zde uvidíte náš organizační tým s vestami, který Vás od silnice navede do postranního pravého vjezdu s branou k bazénu. Za ním na „dvorku“ necháte své kolo (hlídání je zajištěno) a venkovní částí proběhnete rovnou až k venkovnímu bazénu. To znamená, že vůbec nevcházíte do budovy jako běžní návštěvníci, máme speciální vstup bočním vjezdem.

  Zde pak běžíte (nebo jdete) k zadnímu bazénu (který je nejblíže k tobogánu). Podmínkou vedení stadionu je se osprchovat – venkovní sprchy jsou hned vedle našeho bazénu, ve kterém se závodí. Skočíte do jedné ze čtyř drah, kterou Vám na místě určíme, na straně nejblíže k zeleni. V jedné dráze uplavete celkem 8 bazénů po 50 metrech (tzn. celkem 400 metrů) a při konci plavání nám zahlásíte své startovní číslo a dodáte slovo „konec“, abychom Vám změřili Váš čas. 🙂

  OBĚD A VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

  Následně se můžete občerstvit u parkoviště kol a poté se vracíte zpět do Restaurace ABC, kde byl start. Po předložení kartičky vám bude u stánku vydáno občerstvení – oběd. Zde také vyhlásíme výsledky celého závodu. Odnesete si diplom a své umístění zapijete něčím dobrým (mrkněte na historii závodu). Na závěr se uskuteční losování Papírového muže a Papírové ženy ze všech závodníků.

   

   ODBĚR INFORMACÍ
   O ZÁVODĚ E-MAILEM

   Kudyznudy.cz - tipy na výletNáš Braník - logo

   KONTAKT
   🌐 web: www.papirovymuz.cz
   📧 email: [email protected]
   📞 telefon: 603 147 653 / 732 462 422
   📍 místo konání: Za Mlýnem 1774/12, Praha 4

    ODBĚR INFORMACÍ
    O ZÁVODĚ E-MAILEM
    Jubilejní 40. ročník
    Papírový muž/žena 2022

    Děkujeme Vám za účast na letošním jubilejním 40. ročníku
    nejstaršího pražského triatlonu Papírový muž/žena,
    který odstartoval v sobotu 14. května v 9:00. 🏆

    ⌛ V časovém limitu 2 hodiny a 24 minut
    🏃‍♂️ uběhněte 4 200 metrů,
    🚴 ujeďte na kole 18 kilometrů
    🏊 a uplavte v bazénu 400 metrů.

    Fotky 📷 ze závodu a výsledkovou listinu 📜
    si můžete prohlédnout níže.

    Těšíme se na Vás zase příští rok! ❤️